Oleme tegutsenud 21 aastat, varasemalt kandsime nime "Tulbi Pesula".

Tulbi Pesula on loodud aastal 2002.a

 Oleme kaua  turul olnud ja saavutanud hea maine oma töö  kvaliteedi tõttu. Meie klientideks on enamus pikaajalised kliendid, kuid tavapäraselt jäävad meie klientideks ka soovituse järgi või juhuslikult tulnud esmaklientuur.

Meie  eesmärgiks on olla edukas ettevõte oma tegevusvaldkonnas, mis tegelikult tähendab oma teadmiste pidevat täiendamist ning muutuvate trendide- ja uute tehnoloogiliste lahendustega kaasas käimist. Pidev sihipärane  ning kvaliteetne töö on meie edukuse võti.

Tulbi Pesula meeskond koosneb kvalifitseeritud spetsialistidest, kelle koolitamisele ja pädevuse tõstmisele pöörame suurt tähelepanu.

Meie missiooniks on olla ajaga kaasaskäiv ja pidevalt arenev ettevõte, kes suudab klientidele pakkuda kehtivatele standarditele vastavat, kvaliteetset, innovaatilist ja hinnapoolest paindliku teenust.

Asume Kristiine Linnaosas, viieminuti tee kaugusel on Kristiine Keskus kus saate aega veeta kui meie hoolitseme teie auto eest. Samuti on läheduses söögikohad nagu nt. Kolm Sibulat ja  MacDonald`s  jne. meiega samas majas asub Gruusia toidubaar Mimino.

Meie töö puhul on märksõnadeks usaldus, kiirus ja kvaliteet.


Rahulolev klient julgeb alati meid soovitada ka sõbrale.


Kui Teie jaoks on oluline usaldus, kiirus ja  kvaliteet siis võtke meiega ühendust!

Meeldivale koostöööle lootes!
Tulbi Pesula